• Obecnie brak na stanie
Lista 250 spółdzielni spożywczych w Polsce
search
  • Lista 250 spółdzielni spożywczych w Polsce

Lista 250 spółdzielni spożywczych w Polsce

99,99 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Raport: Handel spożywczy w Polsce. Lista 250 spółdzielni spożywczych

Sklepy spółdzielcze funkcjonują w naszym kraju od ponad 150 lat. Polska pod względem liczby działających przedsiębiorstw spółdzielczych, nie tylko spożywczych, plasuje się na czwartym miejscu w UE. Wyprzedzają nas jedynie Hiszpania, Francja i najbardziej „uspółdzielnione” Włochy.

Największą organizacją spółdzielczą w Polsce jest oczywiście „Społem” – w jej skład wchodzi dziś 300 samodzielnych spółdzielni. Większość z nich (240) zrzeszona jest w Krajowym Związku Rewizyjnym Spółdzielni Spożywców Społem. Spółdzielnie wchodzące w skład KZRSS mają dziś łącznie 44 tys. członków, 26 tys. pracowników i 2,5 tys. sklepów, których łączna powierzchnia sprzedażowa to ponad 400 tys. mkw. Należy do nich także 49 domów handlowych i 15 salonów z ubraniami Eleganza.

Spółdzielnie prowadzą oprócz tego bazary, hale targowe, restauracje, zakłady piekarskie czy hotele. Zakres działań jest więc bardzo rozbudowany. Wiele spółdzielni jest właścicielami atrakcyjnych nieruchomości, dlatego wynajmują lokale, podnajmują część powierzchni handlowej lub organizują większe hale targowe.

W raporcie, który Państwu przedstawiamy, zebraliśmy dane blisko 250 spółdzielni spożywczych funkcjonujących w całym kraju z podziałem na województwa. Pozwala to w łatwy sposób zapoznać się z działalnością spółdzielni w całym kraju, albo w konkretnych lokalizacjach. Prezentujemy przede wszystkim:

  • dane teleadresowe i kontakt do kierownictwa danej spółdzielni,
  • rodzaj i obszar działalności,
  • wyniki finansowe,
  • zatrudnienie.
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.